Piękne cytaty
Zdjęcia Artykuły Kategorie Losowe
Zdjęcia Artykuły Kategorie Losowe
  1. Strona główna
  2. ›Zdjęcia
  3. ›Ludzie nie płaczą dlatego, że ...
Ludzie nie płaczą dlatego, że są słabi. Płaczą, bo byli silni zbyt długo.

Ludzie nie płaczą dlatego, że są słabi. Płaczą, bo byli silni zbyt długo.

gosiaczek

gosiaczek

28.12.2016 10:24

Smutek

Podobne zdjęcia

Nigdy nie odmawiaj zaproszenia. Nigdy nie opieraj się nieznanemu. Po prostu otwórz się na świat i napawaj przeżyciami.  A jeśli się sparzysz? Cóż, trudno... Pewnie nie na darmo.

Nigdy nie odmawiaj zaproszenia. Nigdy nie opieraj się nieznanemu. Po prostu otwórz się na świat i napawaj przeżyciami. A jeśli się sparzysz? Cóż, trudno... Pewnie nie na darmo.

Udostępnij
Smutek
Samotność nie ma nic wspólnego z brakiem towarzystwa.

Samotność nie ma nic wspólnego z brakiem towarzystwa.

Udostępnij
Smutek
Myślałem, że najgorsze w życiu, to być samotnym. Tak nie jest. Najgorsze w życiu, to być z ludźmi, którzy sprawiają, że czujesz się samotny.

Myślałem, że najgorsze w życiu, to być samotnym. Tak nie jest. Najgorsze w życiu, to być z ludźmi, którzy sprawiają, że czujesz się samotny.

Udostępnij
Smutek
Przegrywają ci, którzy nawet nie próbowali walczyć

Przegrywają ci, którzy nawet nie próbowali walczyć

Udostępnij
Smutek

Piękne Cytaty

Śledź nas na Facebooku

Linki

  • Zdjęcia
  • Artykuły
  • Kategorie
  • Losowe

Informacje

  • Regulamin
  • Polityka Prywatności
  • Oczekujące materiały

© 2025 Piękne Cytaty. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Dodaj nowe zdjęcie

Podgląd
Wybierz plik

lub przeciągnij i upuść

PNG, JPG, GIF do 10MB

Ta strona używa plików cookie, aby zapewnić najlepsze doświadczenie. Kontynuując korzystanie z tej strony, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.
Dowiedz się więcej