Piękne cytaty
Zdjęcia
Artykuły
Kategorie
Losowe
Dodaj zdjęcie
Zdjęcia
Artykuły
Kategorie
Losowe
Strona główna
›
Zdjęcia
›
A wie pan co jest najlepszego ...
A wie pan co jest najlepszego w złamanym sercu? (...) Tak naprawdę można je złamać tylko raz. Reszta to ledwie zadrapania
Kasia Nowak
12.04.2021 16:36
Cierpienie
Podobne zdjęcia
Jedna z pułapek dzieciństwa polega na tym, że nie trzeba rozumieć, by czuć. Kiedy rozum zdolny jest pojąć, co się wydarzyło, rany w sercu są już zbyt głębokie.
Udostępnij
Cierpienie
Nie przechodź obojętnie obok zachodów słońca, obok zapachów kwiatów, obok człowieka, który płacze
Udostępnij
Cierpienie
To smutne, że po prostu coś się kończy. Że masz jeszcze nadzieję, że to się odbuduję, że będzie jak dawniej, ale z drugiej strony wieszże tak nie będzie. Tyle razy przejechaliśmy się na tylu osobach a mimo to kochamy, pragniemy, a potem cierpimy.
Udostępnij
Cierpienie
“Oddałam kiedyś całe swoje serce, komuś kto po prostu zrobił z niego tatar. I może dlatego dzisiaj jakby mam problem z zaufaniem, mam problem z otworzeniem się i mam problem z tym żeby na hasło ‘kocham Cię’ zareagować dobrze. Jak się pojawia ta bliskość t
Udostępnij
Cierpienie
Dodaj nowe zdjęcie
Tytuł
Kategoria
Wybierz kategorię
Cierpienie
Cisza
Cytaty 7web
Czas
Człowiek
Domyślna
Głupota
Kobieta
Kłamstwo
Marzenia
Miłość
Mężczyzna
Młodość
Nadzieja
Przeszłość
Przyjaźń
Przyszłość
Rozstanie
Samotność
Serce
Smutek
Szczęście
Tęknota
Zaufanie
Zwierzęta
Zwątpienie
Złość
Życie
Życzenia
Opis
Zdjęcie
Wybierz plik
lub przeciągnij i upuść
PNG, JPG, GIF do 10MB
Anuluj
Dodaj zdjęcie
Ta strona używa plików cookie, aby zapewnić najlepsze doświadczenie. Kontynuując korzystanie z tej strony, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.
Akceptuję
Dowiedz się więcej