Piękne cytaty
Zdjęcia Artykuły Kategorie Losowe
Zdjęcia Artykuły Kategorie Losowe
  1. Strona główna
  2. ›Zdjęcia
  3. ›Kobieto! Nie jesteś ciastem na...
Kobieto! Nie jesteś ciastem na pierogi, żeby dawać się urabiać i pozwalać, żeby ktoś Ciebie lepił na kształt swoich niespełnionych ambicji i wyidealizowanych urojeń dotyczących partnerstwa

Kobieto! Nie jesteś ciastem na pierogi, żeby dawać się urabiać i pozwalać, żeby ktoś Ciebie lepił na kształt swoich niespełnionych ambicji i wyidealizowanych urojeń dotyczących partnerstwa

Kasia Nowak

Kasia Nowak

07.11.2021 13:01

Kobieta

Podobne zdjęcia

„Kobieta z wiekiem staje się ładniejsza. Jej zmarszczki mówią, ile śmiała się w życiu, jej oczy — ile łez przelała, a siwe włosy — ile mądrości nabyła. Kobieta im jest starsza, tym więcej czuje, bardziej rozumie i mniej mówi.”

„Kobieta z wiekiem staje się ładniejsza. Jej zmarszczki mówią, ile śmiała się w życiu, jej oczy — ile łez przelała, a siwe włosy — ile mądrości nabyła. Kobieta im jest starsza, tym więcej czuje, bardziej rozumie i mniej mówi.”

Udostępnij
Kobieta
„Jestem zwykłą kobietą, nikogo nie udaję… Nie potrzebuję zrobionych ust, biustu i pupy… Wiecie dlaczego? Bo chcę być prawdziwa! Chcę spodobać się komuś taka jaka jestem naprawdę! Bo liczy się charakter, a nie sztuczny wygląd...”

„Jestem zwykłą kobietą, nikogo nie udaję… Nie potrzebuję zrobionych ust, biustu i pupy… Wiecie dlaczego? Bo chcę być prawdziwa! Chcę spodobać się komuś taka jaka jestem naprawdę! Bo liczy się charakter, a nie sztuczny wygląd...”

Udostępnij
Kobieta
„Jestem kobietą. Nie miałam łatwego życia! Wiem co to rozczarowanie,  miłość, przyjaźń, odrzucenie. Ale dzięki temu co przeszłam, wiem, że nie należy  starać się za dwoje i poniżać się dla osoby, która mnie nie docenia…”

„Jestem kobietą. Nie miałam łatwego życia! Wiem co to rozczarowanie, miłość, przyjaźń, odrzucenie. Ale dzięki temu co przeszłam, wiem, że nie należy starać się za dwoje i poniżać się dla osoby, która mnie nie docenia…”

Udostępnij
Kobieta
Dawniej dziwiło mnie, że wiele naprawdę świetnych dziewczyn nie miało faceta. Teraz absolutnie im się nie dziwię. Wolą być same (nie mylić z samotne) nie dlatego, że nikt ich nie chce. Nie. Wolą być same, bo znają swoją wartość i nie chcą sobie schrzanići

Dawniej dziwiło mnie, że wiele naprawdę świetnych dziewczyn nie miało faceta. Teraz absolutnie im się nie dziwię. Wolą być same (nie mylić z samotne) nie dlatego, że nikt ich nie chce. Nie. Wolą być same, bo znają swoją wartość i nie chcą sobie schrzanići

Udostępnij
Kobieta

Piękne Cytaty

Śledź nas na Facebooku

Linki

  • Zdjęcia
  • Artykuły
  • Kategorie
  • Losowe

Informacje

  • Regulamin
  • Polityka Prywatności
  • Oczekujące materiały

© 2025 Piękne Cytaty. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Dodaj nowe zdjęcie

Podgląd
Wybierz plik

lub przeciągnij i upuść

PNG, JPG, GIF do 10MB

Ta strona używa plików cookie, aby zapewnić najlepsze doświadczenie. Kontynuując korzystanie z tej strony, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.
Dowiedz się więcej