Piękne cytaty
Zdjęcia Artykuły Kategorie Losowe
Zdjęcia Artykuły Kategorie Losowe
  1. Strona główna
  2. ›Zdjęcia
  3. ›Wbij to sobie do głowy: lepiej...
Wbij to sobie do głowy: lepiej jest być samemu, niż z kimś, kto cię nie docenia!

Wbij to sobie do głowy: lepiej jest być samemu, niż z kimś, kto cię nie docenia!

Kasia Nowak

Kasia Nowak

09.09.2022 17:38

Życie

Podobne zdjęcia

Niektóre błędy przypominają dziecięce choroby: lepiej przez nie przechodzić w młodości.

Niektóre błędy przypominają dziecięce choroby: lepiej przez nie przechodzić w młodości.

Udostępnij
Życie
Wiedziałem, że życie nas okalecza. Każdego z nas. Nie da się tego uniknąć. Ale powoli zaczynam się przekonywać, że możemy zostać uzdrowieni. Że nawzajem się uzdrawiamy.

Wiedziałem, że życie nas okalecza. Każdego z nas. Nie da się tego uniknąć. Ale powoli zaczynam się przekonywać, że możemy zostać uzdrowieni. Że nawzajem się uzdrawiamy.

Udostępnij
Życie
Nie potrzebuję skrzydeł by latać ...

Nie potrzebuję skrzydeł by latać ...

Udostępnij
Życie
Skoro nie możesz powiedzieć prawdy ludziom, na których najbardziej ci zależy, w rezultacie samego siebie też oszukujesz

Skoro nie możesz powiedzieć prawdy ludziom, na których najbardziej ci zależy, w rezultacie samego siebie też oszukujesz

Udostępnij
Życie

Piękne Cytaty

Śledź nas na Facebooku

Linki

  • Zdjęcia
  • Artykuły
  • Kategorie
  • Losowe

Informacje

  • Regulamin
  • Polityka Prywatności
  • Oczekujące materiały

© 2025 Piękne Cytaty. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Dodaj nowe zdjęcie

Podgląd
Wybierz plik

lub przeciągnij i upuść

PNG, JPG, GIF do 10MB

Ta strona używa plików cookie, aby zapewnić najlepsze doświadczenie. Kontynuując korzystanie z tej strony, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.
Dowiedz się więcej