Piękne cytaty
Zdjęcia Artykuły Kategorie Losowe
Zdjęcia Artykuły Kategorie Losowe
  1. Strona główna
  2. ›Zdjęcia
  3. ›Wbij to sobie do głowy: lepiej...
Wbij to sobie do głowy: lepiej jest być samemu, niż z kimś, kto cię nie docenia!

Wbij to sobie do głowy: lepiej jest być samemu, niż z kimś, kto cię nie docenia!

Kasia Nowak

Kasia Nowak

09.09.2022 17:38

Życie

Podobne zdjęcia

Zastanów się raz, zanim coś dasz, dwa razy – zanim coś przyjmiesz, tysiąc razy – zanim czegoś zażądasz

Zastanów się raz, zanim coś dasz, dwa razy – zanim coś przyjmiesz, tysiąc razy – zanim czegoś zażądasz

Udostępnij
Życie
Nie marnuj swojego życia na to, by zaimponować innym ludziom. Po prostu rób to co kochasz i kochaj to co robisz.

Nie marnuj swojego życia na to, by zaimponować innym ludziom. Po prostu rób to co kochasz i kochaj to co robisz.

Udostępnij
Życie
Bo tak naprawdę wszystko można. Pozbierać, przytulić, rozpocząć od nowa. Zasada jest prosta: wystarczy chcieć.

Bo tak naprawdę wszystko można. Pozbierać, przytulić, rozpocząć od nowa. Zasada jest prosta: wystarczy chcieć.

Udostępnij
Życie
Cierpliwość wnosi w twoje życie pewną beztroskę i zgodę na to, co niesie los. Bez niej nie ma wewnętrznego spokoju

Cierpliwość wnosi w twoje życie pewną beztroskę i zgodę na to, co niesie los. Bez niej nie ma wewnętrznego spokoju

Udostępnij
Życie

Piękne Cytaty

Śledź nas na Facebooku

Linki

  • Zdjęcia
  • Artykuły
  • Kategorie
  • Losowe

Informacje

  • Regulamin
  • Polityka Prywatności
  • Oczekujące materiały

© 2025 Piękne Cytaty. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Dodaj nowe zdjęcie

Podgląd
Wybierz plik

lub przeciągnij i upuść

PNG, JPG, GIF do 10MB

Ta strona używa plików cookie, aby zapewnić najlepsze doświadczenie. Kontynuując korzystanie z tej strony, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.
Dowiedz się więcej