Piękne cytaty
Zdjęcia Artykuły Kategorie Losowe
Zdjęcia Artykuły Kategorie Losowe
  1. Strona główna
  2. ›Zdjęcia
  3. ›Wbij to sobie do głowy: lepiej...
Wbij to sobie do głowy: lepiej jest być samemu, niż z kimś, kto cię nie docenia!

Wbij to sobie do głowy: lepiej jest być samemu, niż z kimś, kto cię nie docenia!

Kasia Nowak

Kasia Nowak

09.09.2022 17:38

Życie

Podobne zdjęcia

Co mnie nie zabije... lepiej niech zacznie uciekać...

Co mnie nie zabije... lepiej niech zacznie uciekać...

Udostępnij
Życie
Uważaj na swoje myśli, stają się słowami… Uważaj na swoje słowa,stają się czynami… Uważaj na swoje czyny, stają się nawykami… Uważaj na swoje nawyki, stają się charakterem… Uważaj na swój charakter, on staje się Twoim losem.

Uważaj na swoje myśli, stają się słowami… Uważaj na swoje słowa,stają się czynami… Uważaj na swoje czyny, stają się nawykami… Uważaj na swoje nawyki, stają się charakterem… Uważaj na swój charakter, on staje się Twoim losem.

Udostępnij
Życie
Staram się być miła, ale czasem moja gęba nie współpracuje

Staram się być miła, ale czasem moja gęba nie współpracuje

Udostępnij
Życie
„Nie szukaj drogi, która daje szczęście. Spróbuj odnaleźć szczęście na drodze po której już kroczysz”

„Nie szukaj drogi, która daje szczęście. Spróbuj odnaleźć szczęście na drodze po której już kroczysz”

Udostępnij
Życie

Piękne Cytaty

Śledź nas na Facebooku

Linki

  • Zdjęcia
  • Artykuły
  • Kategorie
  • Losowe

Informacje

  • Regulamin
  • Polityka Prywatności
  • Oczekujące materiały

© 2025 Piękne Cytaty. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Dodaj nowe zdjęcie

Podgląd
Wybierz plik

lub przeciągnij i upuść

PNG, JPG, GIF do 10MB

Ta strona używa plików cookie, aby zapewnić najlepsze doświadczenie. Kontynuując korzystanie z tej strony, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.
Dowiedz się więcej